Bezpieczeństwo zakupów zapewnia Nextranet.pl

Kiosk partnerski


eBook.com.pl

główne menu




PROMOCJA - CODZIENNIE NOWE PROMOCJE NA EBOOKI I AUDIOBOOKI (DUŻE RABATY) - ZOBACZ


PROMUJ SKUTECZNIE SWOJĄ FIRMĘ - ZYSKAJ NOWYCH KLIENTÓW JUŻ DZIŚ - WIĘCEJ INFORMACJI



fantastyka

  • Księga Nocy - ebook

    Data dostępności: 15.06.2022

    Data publikacji: 15.06.2022

    Królowa fantasy YA, autorka #1 na listach bestsellerów New York Times tym razem wkracza w literaturę przeznaczoną także dla dorosłego fana gatunku! Dla fanów Neila Gaimana i Erin Morgenstern! Fantasmagoryczny mroczny świat zdrady i spisków, w którym grasuje bezwzględny potwór kradnący cienie! Nie ma takiego zamka, którego Charlie Hall nie potrafiłaby otworzyć. Ani księgi, której nie zdołałaby ukraść....

    TANIEJ 5 %
    Cena: 38,00 35,34 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • The Frontiers Saga. Tom 7. Bezmiar - ebook

    Data dostępności: 26.05.2022

    Data publikacji: 26.05.2022

    Świeżo naprawiony okręt... Ochocza załoga... Mnóstwo nowej technologii... Długo wyczekiwany powrót do domu... Załoga „Aurory” w końcu ma szansę na wypełnienie swojej misji, ale najpierw czeka ją długa, niebezpieczna podróż poprzez tysiąc lat świetlnych niezbadanej przestrzeni.

    TANIEJ 5 %
    Cena: 34,90 32,46 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Imperium złota - ebook

    Data dostępności: 04.05.2022

    Data publikacji: 04.05.2022

    Oto ostatni tom trylogii „Dewabad”, w której oszustka i książę łączą siły, aby ocalić magiczne królestwo przed wyniszczającą je wojną domową! Dewabad upadł. Po brutalnym podboju, który pozbawił miasto magii, przywódczyni Nahidów, Banu Maniże, i wskrzeszony dowódca, Dara, muszą spróbować naprawić swój rozpadający się sojusz i opanować wojujący lud. Jednak rozlew krwi i utrata ukochanej...

    TANIEJ 35 %
    Cena: 47,90 31,14 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Drużyna. Tom 9. Morska pogoń - ebook

    Data dostępności: 18.05.2022

    Data publikacji: 18.05.2022

    Dziewiąty tom bestsellerowej serii Johna Flanagana, autora Zwiadowców! Po latach grabieży i napaści Skandianie, na mocy zawartych traktatów, pełnią funkcję strażników Morza Białych Sztormów. Pilnują bezpiecznej żeglugi handlowych jednostek i walczą z piratami w każdej, najmniejszej nawet zatoczce. Ale nie wszystkim się to podoba. Kiedy wrogowie napadają na Hallasholm, uszkadzają każdy zdatny do żeglugi...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 32,00 29,76 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Ostatnia misja Gwendy - ebook

    Data dostępności: 18.05.2022

    Data publikacji: 18.05.2022

    Mistrzowie grozy, Stephen King i Richard Chizmar, ponownie zabierają czytelników do miasteczka Castle Rock w stanie Maine, a stamtąd w przestrzeń pozaziemską, gdzie Gwendy będzie miała do wykonania doniosłą i tajemniczą misję ocalenia świata - być może nie tylko tego, który znamy. Tymczasem Gwendy zmaga się z nie najlepszą kondycją swojego umysłu. Jej jedyną nadzieją jest magiczne pudełko, które równie...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 40,00 37,20 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Bogowie i potwory - ebook

    Data dostępności: 13.04.2022

    Data publikacji: 13.04.2022

    Urzekające i porywające zakończenie bestsellerowej trylogii „Gołąb i wąż”. To fantastyczna opowieść o czarownicach i zakazanej miłości - idealna dla fanów książek Sarah J. Maas. Zło zawsze szuka drogi do naszych serc, a my nie możemy pozwolić mu się do nich wkraść. Nie jest to jednak takie proste… Po bolesnej stracie Lou, Reid, Beau i Coco są żądni zemsty bardziej niż kiedykolwiek...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 37,90 35,25 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Berło światła. Kronika Atlantydy. Tom 1 - ebook

    Data dostępności: 18.05.2022

    Data publikacji: 18.05.2022

    Nowa, ekscytująca trylogia Marah Woolf o aniołach i Atlantydzie! ZATOPIONE MIASTO. Poszukiwania pełne magii i tajemnic. Arogancki anioł. Nazywam się Nefertari de Vesci, mam dwadzieścia cztery lata, zajmuję się odzyskiwaniem skradzionych obiektów sztuki i jestem w tym cholernie dobra. Ale pracuję tylko z Malachim, moim bratem, hrabią de Mandeville. Razem decydujemy, które zlecenie przyjąć. W każdym...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 35,00 32,55 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Expeditionary Force. Tom 7. Renegaci - ebook

    Data dostępności: 28.04.2022

    Data publikacji: 28.04.2022

    Zasłużony w boju lotniskowiec Sił Ekspedycyjnych ONZ „Latający Holender” wraca wreszcie na Ziemię, po szeregu wyjątkowo udanych misji, dzięki którym po raz kolejny udało się ocalić świat. Teraz okręt wymaga naprawy, a załoga marzy o chwili wytchnienia od tajnych operacji i zmagań z zaciekłym, potężnym nieprzyjacielem. Czy marzenia się spełniają? W przypadku Wesołej Bandy Piratów - niek...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 39,90 37,11 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Dary bogiń - ebook

    Data dostępności: 15.06.2022

    Data publikacji: 15.06.2022

    Kontynuacja powieści Spells trouble. Wiedźmi czar. Fascynująca historia o sile sióstr, magii i przeznaczeniu. Bliźniaczki Mercy i Hunter są potomkiniami Sary - wiedźmy z Salem, założycielki rodu Goode i miasteczka Goodeville. Od wieków kolejne pokolenia wiedźm opiekowały się drzewami rosnącymi u bram do podziemnych światów.Po tragicznej śmierci matki Mercy i Hunter muszą przejąć pieczę nad starożytnymi...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 32,00 29,76 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Legion Nieśmiertelnych. Tom 7. Świat Buntowników - ebook

    Data dostępności: 24.03.2022

    Data publikacji: 24.03.2022

    W ciągu ostatnich lat ludzkość dopuściła się wielu czynów, które wzbudziły wątpliwości u jej władców z centrum Galaktyki. Wśród ziemskich rządzących narasta panika, a Legion Varus wyrusza, aby naprawić popełnione przez nich „błędy”. Pewne projekty należy usunąć, aby uniknąć zbrojnej interwencji Imperium. Wśród tysięcy żołnierzy maszerujących na wojnę jest jeden człowiek, który spędza sen...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 39,90 37,11 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)

Twój koszyk

Koszyk jest pusty.
Czytniki w SUPEROFERCIE

Nowości

  1. 1.Legion Nieśmiertelnych. Tom 8. Świat Krwi
  2. 2.Legenda o popiołach i wrzasku (reedycja)
  3. 3.Opowieści z Gniewogrodu. Cz. I
  4. 4.Księga Nocy
  5. 5.Dary bogiń
  6. 6.Wyklęci: Era cieni
  7. 7.Wybrzeże Snów
  8. 8.Popiół i wilki
  9. 9.Poskromić chłód
  10. 10.Pani Siedmiu Bram

Najchętniej kupowane

  1. 1.Księga Nocy
  2. 2.The Frontiers Saga. Tom 7. Bezmiar
  3. 3.Imperium złota
  4. 4.Drużyna. Tom 9. Morska pogoń
  5. 5.Ostatnia misja Gwendy
  6. 6.Bogowie i potwory
  7. 7.Berło światła. Kronika Atlantydy. Tom 1
  8. 8.Expeditionary Force. Tom 7. Renegaci
  9. 9.Dary bogiń
  10. 10.Legion Nieśmiertelnych. Tom 7. Świat Buntowników